Select Language

دسته بندی 1

تعداد آیتم ها در هر صفحه

نخستین جشن دانش آموختگان دانشگاه علمی کاربردی استان تهران برگزار شد

صبح روز سه شنبه 25 دی ماه 1397 آئین تجلیل از دانش آموختگان دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران در تالار وزارت کشور برگزار شد

تمدید زمان برگزاری کنفرانس

به منظور فرصت بیشتر برای دریافت مقالات و فراهم آمدن شرایط برگزاری بهتر کنفرانس، تاریخ برگزاری کنفرانس به بیست چهارم اسفند تغییر یافت. بدین ترتیب دریافت مقالات نیر تا پانزده اسفند تمدید شد.

برگزاری مراسم عاشورای حسینی در دانشگاه علمی-کاربردی پولاد پیچ کار

برگزاری مراسم عاشورای حسینی در دانشگاه علمی-کاربردی پولاد پیچ کار

اجرای برنامه های فرهنگی و ورزشی

در راستای اجرای برنامه های فرهنگی و ورزشی و ایجاد فضای نشاط در میان دانشجویان و پرسنل مجموعه به مناسبت هفته تربیت بدنی یکدوره مسابقه دارت در تاریخ 27/07/1397 و با حضور دانشجویان،کارکنان و اساتید مرکز علمی کاربردی پولاد پیچ کار برگزار شد.

‍ ‍ تکمیل ظرفیت از ۲۷ تا ۳۰ مهرماه

دانشگاه علمی کاربردی پولادپیچ کار واحد پاکدشت برای ورودی مهرماه 1397  دانشجو مي پذيرد.

برگزاری جلسه بررسی طراحی «ربات هوشمند چندمنظوره شبکه توزیع و فوق توزیع برق» در مرکز نوآوری دانشگاه پولاد پیچ کار

بعد از ارائه، اساتید حاضر به ارائه مشورت پژوهشی و نیز داوری آن پرداختند. ریاست محترم دانشگاه ضمن استقبال از ارائه طرح و تشویق پژوهشگران، در خصوص امکان اجرایی شدن کار و سطح رقابت با نمونه‌های حاضر در سطح عملیاتی صنعت برق ایران و جهان سخنان مهمی را ایراد کردند.

ثبت نام دانشگاه بدون کنکورآغازشد

دانشگاه علمی کاربردی پولادپیچ کار واحد پاکدشت برای ورودی مهرماه 1397 دانشجو مي پذيرد. 🔴🔴جهت ثبت نام و بهره مندی از مشاوره رایگان به دانشگاه مراجعه فرمایید.

حضور معاون دانشگاه علمی-کاربردی پولاد پیچ کار در تور فناوری روسا و معاونین پژوهشی مراکز آموزش علمی­ کاربردی استان تهران

دکتر هادی خانی فیلستان معاون دانشگاه علمی-کاربردی پولاد پیچ کار ضمن حضور در این بازدید علمی، با مسئولین مرکز رشد این پارک فناوری در خصوص امکان همکاری علمی مرکز به گفتگو پرداخت.